Książka: Alfabet Mamy i Taty

Książka: Alfabet Mamy i Taty - Michał i Ewa Borkowscy

Pracując z dziećmi, często dochodzimy do ściany, która polega na tym, że nie jesteśmy w stanie dać naszym podopiecznym tego, czego zabrakło im ze strony rodziców.

Dlatego postanowiliśmy napisać tę książkę i podzielić się osobistym doświadczeniem budowania rodziny i wychowywania dzieci. W tym celu wypisaliśmy hasła, które kojarzą nam się z rodziną i są dla nas ważne. Żeby zorganizować myśli, zrobiliśmy to w porządku alfabetycznym. I właśnie w takiej formule powstała cała książka. .

To również podpowiedź dla ciebie – ponieważ warto samemu, na własny użytek, określić, co jest ważne i co wpisuje się w twój rodzicielski alfabet. Zdefiniowanie tego pozwala w trudnych sytuacjach zachować się wobec dziecka tak, że nie cierpią na tym wasze relacje, a dzięki nim w twoim domu dorasta szczęśliwy człowiek. .

Aby zamówić książki kliknij przycisk poniżej i napisz do nas wiadomość, a w niej komu dedykować i na jaki adres wysłać. Zapłacisz dopiero po odebraniu książki i upewnieniu się, że wszystko gra. Jeśli przycisk nie działa, pisz na: michal.borkowski@o2.pl

Do wyczerpania zapasów trzypak za 50 zł plus przesyłka