Prezenty, prezenty :)

Brakuje pomysłu na prezent dla niego? A może czas zrobić prezent samemu sobie? Polecam moją książkę „Jesteś Zwycięzcą czyli z pasją o ojcostwie i innych męskich sprawach”. Wbrew tytułowi książka nie tylko dla mężczyzn. Sto krótkich tekstów, które pobudzają do refleksji oraz działania. Podobno przeczytali ją najbardziej oporni na tekst drukowany… i to z pożytkiem.
Proponuje przedświąteczną wymianę prezentów- ja dam Ci tę książkę w prezencie wraz z dedykacją, a Ty dasz mi w prezencie 15 złotych (plus ewentualne koszty wysyłki). Co Ty na to?
Zamawiać można mailowo oraz przez wiadomość na facebooku.
Poczta Polska powinna zdążyć do świąt jeszcze dostarczyć…

2 komentarze

  1. Świetna książka : lekka, zabawna i przeczytałam jednym tchem!? Michał ma cudowna wiedzę i doświadczenie i dzieli się nim w wyjątkowy sposób, który sprawia, że jako czytelnik mam ochotę zagłębić się szerzej w poszczególne tematy.
    Na mnie książka zrobiła bardzo pozytywne wrażenie i jest w obiegu wśród znajomych, którzy są zauroczeni zarówno nią jak i fantastycznym autorem.
    Polecam serdecznie!

  2. Książka godna polecenia. Jak najbardziej na prezent dla ojca i nie tylko. Opowiedziana świetnym lekkim językiem. Przeczytalam z zachwytem. Zaręczam jeśli zaczniesz nie będziesz mógł przestać czytać. A tak naprawdę autor wie o czym mówi. Sam świetny facet , kumpel no i przede wszystkim mąż i ojciec. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.