Łączy nas pasja!

koszulka_biegowa

 

Jest nas sześciu, łączy nas pasja do biegania długodystansowego i fakt, że nasze żony w pewnym momencie spostrzegły, że godzina spędzona co drugi dzień na treningu sprawia, że potem lepiej funkcjonujemy jako ludzie, mężowie i ojcowie. Łączy nas także świadoma troska o jakość naszego ojcostwa i męskości.

Jutro wyruszamy z Warszawy i Gdańska do Dębna, żeby w niedziele wystartować w jednej z najstarszych imprez biegowych w Polsce. Maraton w Dębnie, dystans 42195 metrów. Dziesiątki godzin i setki kilometrów przygotowań za nami. Bieganie jest dla nas poligonem życia- uczy między innymi systematyczności, wytrwałości, pokonywania swoich ograniczeń itd.

Po raz pierwszy pobiegniemy jako drużyna, co podkreśli jednolity strój- bezrękawniki z napisem bycojcem.pl na plecach. Polecamy się pamięci wszystkich- trzymajcie kciuki, a wierzący paciorki różańca, lub wspierajcie nas po prostu życzliwą myślą. Startujemy w niedziele o godzinie 11.

 

5 komentarzy

 1. Pomyślności!
  Ja debiutuję w niedzielę na krótszym dystansie podczas półmaratonu poznańskiego, więc będę się z Wami łączył duchowo, przemierzając kolejne kilometry trasy, która stanowi dla mnie spore wyzwanie.

  Z pozdrowieniami
  Sławek

   1. Innej opcji nie ma 😉

    Powodzenia i może do zobaczenia na jakimś biegu! Będę wypatrywał Waszych koszulek

 2. Można na to spojżeć z drugiej strony – czterdziecha na karku – włączył się kryzys średniego – więc dwa wyjścia – bieg albo motor :))
  Pozdr. POWODZENIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.