Wyzwanie dla mężczyzn na marzec 2014.

Codziennie znajdź 5 minut, żeby być sam ze sobą i poukładać sobie w głowie to, co Cię tego dnia spotkało. Wierzący nazwie to modlitwą, niewierzący refleksją. Ja wierzę, że facetowi tyle wystarczy, żeby mieć poczucie panowania nad życiem, a przez to zachować spokój. W skali miesiąca to da dwie i pół godziny.
Ważne, żebyś określił swój rytuał- możesz nakupić tanich worków na śmieci i codziennie wieczorem je wynosić, albo wysiadać jeden przystanek za wcześnie z tramwaju, jak wracasz z roboty, i iść pieszo. Ilu nas, tyle może być pomysłów (mile widziane w komentarzach).
Kto jest ze mną? Kto podejmuje wyzwanie?

 

March challenge for men.

I believe that we- men- need only a little time to put our experience in the right place in our mind and function smoothly. Therefore in March find 5 minutes everyday (that will be two and a half hours total) to be alone and reflect on a passing day. Find and settle your own routine. Who is with me?

1 Comment

  1. Masz rację. Potrzeba mi tego od dawna. To ważne by mieć czas dla siebie, poukładać sobie wszystko. A jak podoba się wam metoda, by wykorzystać drogę do sklepu? Taki spacer, to też dobra rzecz w trakcie której można wiele przemyśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.