Wyzwanie dla mężczyzn na marzec 2014.

5_minutes
Codziennie znajdź 5 minut, żeby być sam ze sobą i poukładać sobie w głowie to, co Cię tego dnia spotkało. Wierzący nazwie to modlitwą, niewierzący refleksją. Ja wierzę, że facetowi tyle wystarczy, żeby mieć poczucie panowania nad życiem, a przez to zachować spokój. W skali miesiąca to da dwie i pół godziny.
Ważne, żebyś określił swój rytuał- możesz nakupić tanich worków na śmieci i codziennie wieczorem je wynosić, albo wysiadać jeden przystanek za wcześnie z tramwaju, jak wracasz z roboty, i iść pieszo. Ilu nas, tyle może być pomysłów (mile widziane w komentarzach).
Kto jest ze mną? Kto podejmuje wyzwanie?

 

March challenge for men.

I believe that we- men- need only a little time to put our experience in the right place in our mind and function smoothly. Therefore in March find 5 minutes everyday (that will be two and a half hours total) to be alone and reflect on a passing day. Find and settle your own routine. Who is with me?

One thought on “Wyzwanie dla mężczyzn na marzec 2014.

  1. Masz rację. Potrzeba mi tego od dawna. To ważne by mieć czas dla siebie, poukładać sobie wszystko. A jak podoba się wam metoda, by wykorzystać drogę do sklepu? Taki spacer, to też dobra rzecz w trakcie której można wiele przemyśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *